Sivas Ticaret Borsası'ndan kırtasiye yardımı

Sivas Ticaret Borsası'ndan kırtasiye yardımı
Sivas Ticaret Borsası'ndan kırtasiye yardımı
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu. Borsadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivas Ticaret...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu. 

Borsadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Vali Yardımcısı Ömer Kalaylı'yı ziyaret ederek  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 40'ar liralık 150 kırtasiye çekini teslim etti. 

Kalaylı, yaptığı konuşmada, SYDV'nin her dönem ihtiyaç sahibi ailelere 100'er lira eğitim yardımı yaptığını belirterek, "Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Tüm adamlarımızdan ve kurumlarımızdan SYDV'ye destek olmalarını bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Kalaylı, eğitime desteklerinden dolayı Hastaoğlu'na ve borsa yönetimine teşekkür etti. 

Hastaoğlu ise kırtasiye yardımlarını her yıl SYDV, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sivas Belediyesi Hayat Ağacı Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdıklarını belirterek, bu yıl her biri 40 lira değerinde olan bin kırtasiye çekini ilgili kurumlara teslim ettiklerini aktardı. 

Ziyarette, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Gül de hazır bulundu. 

 


  ETİKETLER:

  Borsa

  ,

  hayat

  ,

  Yatırım

  ,

  lira

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  sosyal

  ,

  yönetim