Sivas TSO Başkanı Yıldırım'dan Aydın'a ziyaret

Sivas TSO Başkanı Yıldırım'dan Aydın'a ziyaret
Sivas TSO Başkanı Yıldırım'dan Aydın'a ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Osman Yıldırım, Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.Belediyeden yapılan yazılı...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Osman Yıldırım, Belediye Başkanı Sami Aydın 'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Sivas'ta 4 sanayi sitesinin bulunduğunu hatırlatan Aydın, "Bunların parçalı olması, her birinin ayrı ayrı sorun yaşamasına ortam hazırlıyor. Çağın gereklerine uygun bir şekilde planlanmış, içerisinde her branşa göre ayrı ayrı hazırlanmış hatta organize sanayiyle birleşmesiyle tamamen orta ve küçük ölçekli sanayinin bir araya geldiği yeni küçük sanayi sitesine kavuşmuş olacağız" ifadesini kullandı.

4 Eylül Sanayi Sitesine de değinen Aydın, şunları kaydetti:

"Bu projeyi planlayıp hayata geçirdiğimizde 4 Eylül Sanayisini kaldırıp bu alana taşımayacağız, öncelikli hedefimiz, Eski Sanayi, Toptancılar Sitesi gibi esnafın da taşınmak istediği alanlar olacaktır. Bu kapsamda en kısa zamanda bu sanayi sitesini hayata geçireceğiz. Biz, Sivas'ın gelişimini Sivaslıların zenginleşmesiyle sağlayacağımızı düşünüyoruz." 

Sivas TSO Başkanı Yıldırım da "Sanayi sitelerini Seyfebeli'nde bir arada bütün olarak toplamanızı destekliyoruz. Bu çalışma için fikir alışverişinde bulunmak ve size destek vermek amacıyla bu ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  Belediye

  ,

  eylül

  ,

  sanayi