Sivasspor'da teknik direktör arayışları

Sivasspor'da teknik direktör arayışları
Sivasspor'da teknik direktör arayışları
- Brezilyalı teknik adam Roberto Carlos ile yolları ayrılan Sivasspor'da teknik direktör arayışları sürüyor - Kulüp Başkanı Otyakmaz: "Hocamızla önce sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandıralım, resmi işlemler bitsin, akşama belli olur"

SİVAS (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor, Brezilyalı teknik adam Roberto Carlos'tan boşalan teknik direktörlük görevi için arayışlarını sürdürüyor.

Son haftalardaki başarısız sonuçların ardından teknik direktör Carlos ile yolları ayrılan Sivasspor'da, kulüp yönetimi, yeni teknik direktörü belirlemek için çalışmalarına devam ediyor.

Bazı Türk teknik adamların ismi, Sivasspor ile anılıyor. Kırmızı -beyazlı ekipte, teknik direktörlük için Sergen Yalçın isminin ön plana çıktığı belirtiliyor.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Roberto Carlos'un sözleşme fesih işlemlerinin devam ettiğini belirterek, Carlos'un işlemleri tamamlanmadan bu konuda açıklama yapmalarının yanlış olacağını söyledi.

Otyakmaz, yeni teknik direktör konusunda, "Hocamızla önce sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandıralım,  resmi işlemler bitsin, akşama belli olur" ifadelerini kullandı.