Sivas'ta cadde ve sokaklar yenileniyor

Sivas'ta cadde ve sokaklar yenileniyor
Sivas'ta cadde ve sokaklar yenileniyor
SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi, bazı cadde ve sokaklarda yenileme çalışmasını sürdürüyor.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Hoca Ahmet Yesevi...

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi, bazı cadde ve sokaklarda yenileme çalışmasını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi'nde 50. Yıl Kavşak 'tan itibaren başlatılan kaldırım düzenlemesi, ışıklandırma ve ağaçlandırma çalışmaları Fevzi Çakmak Caddesi'nde tamamlanarak asfalt atılmaya başlandı.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve ÖZBELSAN Genel Müdür Vekili Şaban Kaya çalışmaları yerinde takip etti.

Aydın, "Hoca Ahmet Yesevi Caddesi'ndeki çalışmalarda son aşamaya gelindi, asfalt çalışmalarına başladık. Pazartesi günü akşamına kadar buradaki asfalt çalışmalarını tamamlayıp Sivas'ın kullanımına ve hizmetine sunmuş olacağız" dedi.

Cadde ve sokaklarda çalışmaların devam ettiğini belirten Aydın, "Sivas'ın ihtiyaç duyulan caddelerinde ve yollarında asfalt çalışmalarını yaparken altyapıdaki eksiklikleri de gidermeyi hedefliyoruz. Bu caddelerimiz istenilen oranda canlılığı yakalamış değil. Çalışmalarla inanıyorum ki ticari yoğunluk, insan yoğunluğunda istenilen seviyeye ulaşacaktır" açıklamasında bulundu. 


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  Belediye

  ,

  Kavşak

  ,

  Cadde