Sivas'ta Kitap Günleri etkinliği düzenlenecek

Sivas'ta Kitap Günleri etkinliği düzenlenecek
Sivas'ta Kitap Günleri etkinliği düzenlenecek
- Etkinliğin içeriğini vatandaşların belirleyeceği belirtildi

SİVAS (AA) - Sivas'ta Kitap Günleri etkinliğinin 4'üncüsünün düzenleneceği bildirildi.

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 4 Eylül Sivas Kongresi'nin 96. yıldönümü kutlamaları kapsamında organize edilecek etkinlik, 29 Ağustos -5 Eylül tarihlerinde Tarihi Kent Meydanı'nda yapılacak.

Vatandaşlara, Sivas Valiliğinin öncülüğünde gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili İl Özel İdaresinin "www.sivasilozelidaresi.gov.tr" internet  adresinde oluşturulan formda bazı sorular yöneltildi.

Formda, "Daha önce düzenlenen Sivas Kitap Günleri'ni takip ettiyseniz düşünceleriniz nelerdir?", "Daha önce düzenlenen Kitap Günleri'ne '5' üzerinden kaç puan verirsiniz?", "4. Sivas Kitap Günleri'nde onur konuğu olarak kimleri görmek istersiniz?", "4. Sivas Kitap Günleri etkinlik programına dahil edilmesini istediğiniz konular nelerdir?", "4. Sivas Kitap Günleri'nde hangi alanda daha çok yazar görmek istersiniz", "4. Sivas Kitap Günleri için düşündüğünüz slogan var mı?" ve "4. Sivas Kitap Günleri'nde hangi yazarları görmek istersiniz?" gibi sorular yer aldı.

Vatandaşlar, formu doldurarak hem bu yıl düzenlenecek kitap günlerine düşünceleriyle katkı sağlayacak, hem de yazarlarla tanışma fırsatı bulacak. Formu dolduranlara başta kitap olmak üzere çeşitli hediyeler verilecek.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  kitap

  ,

  yazar

  ,

  eylül

  ,

  ağustos

  ,

  kent