Sivas'taki ziraat odalarının başkanları iftarda buluştu

Sivas'taki ziraat odalarının başkanları iftarda buluştu
Sivas'taki ziraat odalarının başkanları iftarda buluştu
SİVAS (AA) - Sivas'taki ziraat odalarının başkanları, Zara Ziraat Odası Başkanlığınca düzenlenen iftarda bir araya geldi.Zara Kaymakamı Fehmi...

SİVAS (AA) - Sivas'taki ziraat odalarının başkanları, Zara Ziraat Odası Başkanlığınca düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Zara Kaymakamı Fehmi Likoğlu, Zara Belediyesi Kızılırmak Sosyal Tesisleri'nde tertip edilen iftarda yaptığı konuşmada, ramazanda birlik ve beraberliğin pekiştiğini, dost sofralarının kurulduğunu belirtti.

Likoğlu, "Ramazan ayında çiftçilerimizin temsilcileri değerli oda başkanlarımızla bir araya gelmenin, aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu buluşmaya vesile olan Zara Ziraat Odası Başkanlığına teşekkür ediyorum" dedi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ da iftarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Zara Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, amaçlarının ziraat odası başkanlarını bir araya getirmek olduğunu dile getirerek, "Birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel fırsatını bizlere sağlayan ramazan ayında oda başkanlarımızla ve yönetimimizle bir araya gelerek istişare imkanı bulduk. Bu günümüzde bizi yalnız bırakmayarak davetimize katılan oda başkanlarımıza, misafirlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Ziraat

  ,

  sosyal

  ,

  Birlik