Sivas'tan kısa kısa

Sivas'tan kısa kısa
Sivas'tan kısa kısa
SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü için yaptırılan binanın inşaatında incelemelerde...

SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü için yaptırılan binanın inşaatında incelemelerde bulundu.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür Vekili Nusret Recep Gümüş'ten çalışmalar hakkında bilgi alan Perçi, Suşehri'nde bulunan resmi kurumların binaların yenilenmeye başladığını ifade etti.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne yaptırılan binanın iki katlı olacağını anımsatan Perçi, "Kısa sürede bu çalışmalar tamamlanacak ve bina hizmete sunulacaktır" dedi.

 

- Hafik

Hafik Emniyet Amirliği ekipleri, genel asayiş ve trafik uygulaması yaptı.

Belediye binası önündeki kavşakta gerçekleştirilen uygulamada trafik ve asayiş ekiplerince, kimlik ile araçta bulunması gereken evraklar kontrol edildi.

Ayrıca cam filmi gibi trafiği tehlikeye düşürebilecek aksesuarların da kontrolünün yapıldığı uygulamada, sürücüler, araç sigortalarını ve muayenelerini zamanında yaptırmaları konusunda uyarıldı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Tarım

  ,

  ilçe

  ,

  gıda

  ,

  Resmi

  ,

  gümüş

  ,

  emniyet

  ,

  BİNA