Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
- Zara Belediyespor, 9 futbolcuyu renklerine kattı

SİVAS (AA) - Spor Toto 3. ligi yeni ekiplerinden Zara Belediyespor, 9 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Zara Belediyespor, Ausgburg F.C. kulübünden Ahmet Karaca, Bergama Belediyespor'dan Ali Demir, Anadolu Üsküdar Spor'dan Sezer Erdoğan, İsmail Dalkıran, Bursa Nilüferspor'dan M. Şükrü Önder, Serhat Ardahanspor'dan Oğuz Kamil İnağ, Sivas Belediyespor'dan Murat Kalkan, Muhammed Ayan ve Ferhat Akbulut ile sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanı Erhan Ekici, kulüpte düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, transferlerle eksikliklerin önemli bir kısmını tamamladıklarını belirterek, "Geçtiğimiz sezon takımımızda yer alan 9 futbolcumuzla birlikte Teknik Direktörümüz Tuncay Doğan hocamızla da yola devam kararı alarak sözleşmemizi imzaladık. Ligler başlamadan transferlerle ilgili çalışmalarımızı tamamlamış olacağız" ifadelerini kullandı.

Yakın zamanda kongrelerini yaptıklarını anımsatan Ekici, "Daha önce 9 olan yönetim kurulu üyesi sayımızı 21'e yükselterek takımımızın teknik yapısının yanı sıra yönetimimize de güçlü bir yapı kazandırmış olduk. Hedeflerimiz için alt yapımız hazır" dedi.

Bu arada, geçen sezon takım kaptanı olan Cüneyt Kasap ile bir yıllığına, Mustafa Akkuş, Mustafa Yüksektepe, Muhammed Yörük, Mikail Baydır, Furkan Coşkun, Burhan Koç, Akif Özkan ve Salih Bölükbaş ile 2 yıllığına sözleşme imzalandı. 

İmza töreninin ardından Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, kulüp yönetimi ve futbolcuların katılımıyle toplantı düzenlendi.