Suruç'taki terör saldırısı

Suruç'taki terör saldırısı
Suruç'taki terör saldırısı
- SAĞLIK SEN Sivas Şube Başkanı Zileli: "Ülkemizdeki huzur ve barış ortamını hedef alan, kendi planları için kan dökmekten çekinmeyen bu güçlerin ifşa edilmesi ve saldırı emrini verenlerin yakalanması acımızı bir nebze de olsa hafifletecektir"

SİVAS (AA) - Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK SEN) Sivas Şube Başkanı Efe Zileli, Şanlıurfa 'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısını kınadı.

Zileli, yaptığı yazılı açıklamada, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek, "Ülkemizdeki huzur ve barış ortamını hedef alan, kendi planları için kan dökmekten çekinmeyen bu güçlerin ifşa edilmesi ve saldırı emrini verenlerin yakalanması, acımızı bir nebze de olsa hafifletecektir" ifadelerini kullandı.

Bu saldırının arkasındaki güçlerin ortaya çıkarılmasının kirli planların deşifre olmasını sağlayacağını belirten Zileli, "Bunun yanı sıra yaşanan saldırının büyüklüğü sağduyumuzun kaybolmasına sebep olmamalı. Bu tür saldırılardan umulan provokasyonlara izin vermemeliyiz" açıklamasında bulundu.