Suşehri'den kısa kısa

Suşehri'den kısa kısa
Suşehri'den kısa kısa
SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde, ortaokul ve lise öğrencileri arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi.İlçedeki spor salonunda düzenlenen...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde, ortaokul ve lise öğrencileri arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi.

İlçedeki spor salonunda düzenlenen turnuvaya 48 kız, 56 erkek öğrenci katıldı.

Turnuvayı izleyen Kaymakam Kadir Perçi, yaptığı açıklamada, ilçedeki sportif faaliyetlerin artırılması gerektiğini belirtti.

Bu tür turnuvaların birlik ve beraberliği artırdığını vurgulayan Perçi, turnuvayı düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile görevli öğretmenleri tebrik etti. 

Perçi, daha sonra turnuvaya katılan öğrencileri tebrik etti.

- Suşehri'de cami ve Kur'an kurslarında temizlik 

Suşehri Belediyesi tarafından ilçedeki cami ve Kur'an kursları ile mezarlıkların iç ve dış mekanlarında genel temizlik çalışması başlatıldı.

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, yaptığı açıklamada, uygulamanın ilçedeki tüm cami, Kuran kursları ve mezarlıkları kapsadığını söyledi.

Yüksel, "Belediyemiz bünyesinde yürütülen 'Toplum Yararına Çalışma Projesi' kapsamındaki işçi arkadaşlarımız, ilçemizdeki cami, Kuran kursu ile mezarlıkların iç ve dış mekanlarda temizlik çalışmalarına başladı. Birlikte daha güzel, daha temiz bir Suşehri için çalışıyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız rutin olarak yapılacak" diye konuştu.