Suşehri'nde altyapı çalışmalarının geçici kabulü yapıldı

Suşehri'nde altyapı çalışmalarının geçici kabulü yapıldı
Suşehri'nde altyapı çalışmalarının geçici kabulü yapıldı
SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde İller Bankası tarafından projelendirilen ve ihalesi yapılarak tamamlanan altyapı çalışmalarının geçici kabulü...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde İller Bankası tarafından projelendirilen ve ihalesi yapılarak tamamlanan altyapı çalışmalarının geçici kabulü yapıldı. 

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, belediye binasında düzenlenen geçici kabul imza töreninde yaptığı konuşmada, ilçenin en önemli sorunları arasında yer alan altyapı çalışmalarının tamamlandığını söyledi. 

Çalışmalar kapsamında ilçeye yaklaşık 90 kilometre kanalizasyon hattı döşendiğini belirten Yüksel, "İçme suyu çalışmalarında ise son aşamaya gelindi. İnşallah kısa süre içerisinde elektrik hattının yeraltına alınmasıyla ilgili çalışmalarının da tamamlanmasıyla ilçenin bir asırlık sorunu giderilmiş olacak" dedi. 

Altyapı çalışmalarının tamamen bitirilmesinin ardından asfaltlama çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Yüksel, "İlçemizi modern bir görünüme kavuşturmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Suşehri halkının güvenini boşa çıkartmayacağız" diye konuştu. 

Törene, İller Bankası Sivas Bölge Müdürlüğü yetkilileri de katıldı.       


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  elektrik