Suşehri'nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Suşehri'nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Suşehri'nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi
SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde, Genç Kızlar Voleybol ve Genç Erkekler Futbol turnuvalarında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi. Genç Kızlar...

SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde, Genç Kızlar Voleybol ve Genç Erkekler Futbol turnuvalarında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi. 

Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında il ikincisi, Genç Erkekler Futbol Turnuvasında da il dördüncüsü olan Suşehri Fen Lisesi takımlarının oyuncuları için lisenin bahçesinde ödül töreni düzenlendi. 

Burada konuşan İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, Fen lisesinin bu yıl eğitime başladığını, akademik başarının da bu yıl sonunda görüleceğini kaydetti.

Başarının tek şartının çalışmak olduğunu vurgulayan Perçi, "Çalışan insanlar her zaman başarılı olmuştur. Çalışmadan kazanan hiçbir millet yoktur. 21. yüzyıl mücadele yüzyılıdır" dedi.

Öğrencilere seslenen Perçi, kendilerine bırakılan emanete sahip çıkmaları gerektiğini söyledi. Perçi, "Bu sahiplenme başarıyla olacaktır. Bu ülke 2023 hedefleri olan bir ülkedir. Sizler o hedefe varmanızda bizim yerlerimizde olacaksınız. Bu hedefiniz ise dünyanın bir numarası olmaktır. Dünyaya kafa tutan bir ülke, dünyanın bir numarası bir ülke olmaktır" diye konuştu.

Emeği geçen öğretmenlerle başarılı öğrencileri kutlayan Perçi, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  ilçe

  ,

  ülke

  ,

  ödül

  ,

  zaman

  ,

  Voleybol

  ,

  genç