Suşehri'nde kış tedbirleri

Suşehri'nde kış tedbirleri
Suşehri'nde kış tedbirleri
SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde kış mevsiminde olumsuz hava koşullarında oluşabilecek sorunların giderilmesi için ilgili kamu kurumlarının katılımıyla...

SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde kış mevsiminde olumsuz hava koşullarında oluşabilecek sorunların giderilmesi için ilgili kamu kurumlarının katılımıyla toplantı yapıldı.

Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, kaymakamlıkta düzenlediği toplantıda, yağmur, tipi, kar, sis ve buzlanma gibi olumsuz hava koşulları sonucunda karayolu ulaşımında vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması ile huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerinin sağlanması için gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. 

Kurumlar arasında görev dağılımı yapıldığını ifade eden Perçi, "Toplantıda, gerektiğinde ivedilikle uygulamaya geçirilmesi için kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleri görüşüldü. İnşallah, herhangi bir olumsuzluk yaşamadan kış mevsimini atlatmayı hedefliyoruz. Bu konuda karayolları, emniyet ve Özel İdare Müdürlüğümüze bağlı ekipler ile gerekli koordineler sağlanmıştır" dedi.

Toplantıya, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Başçavuş Cemal Kurnaz, Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Engin Keskin, Milli Eğitim Müdürü Ayhan Keleş, SYDV Müdürü Tevfik Coşkun, Karayolları 163. Şube Şefi Orhan Yadigar ve Özel İdare Müdür Vekili Adem Kuzpınar katıldı.