Suşehri'nde öğrenciler okulun çevresini temizledi

Suşehri'nde öğrenciler okulun çevresini temizledi
Suşehri'nde öğrenciler okulun çevresini temizledi
SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde başlatılan temizlik seferberliği kapsamında, Timur Karabal Meslek Yüksekokulu öğrencileri okulun çevresini...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde başlatılan temizlik seferberliği kapsamında, Timur Karabal Meslek Yüksekokulu öğrencileri okulun çevresini temizledi.  

Öğrencilerin yaptığı temizlik çalışmasına katılan Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, amaçlarının temiz çevre bilinci oluşturmak olduğunu söyledi. Suşehri'nin geniş bir coğrafyaya sahip olduğunu belirten Perçi, "Bu nedenle ilçemiz genelinde başlattığımız temizlik seferberliğine halkımızın katılımlarını bekliyoruz" dedi. 

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ise ilçe halkının bu seferberliğe destek vereceğine inandığını ifade ederek, "Amacımız gelecek nesillere daha güzel ve temiz bir ilçe oluşturmaktır. İlçe halkımızın bu çalışmalara destek vereceğini ümit ediyorum. Özellikle vatandaşlarımızdan çöplerini çöp kutularına atmalarını, ortalığa bırakmamalarını istiyorum" diye konuştu. 

Suşehri Timur Karabal ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Vehbi Ünal, öğretim görevlileri ve öğrenciler daha sonra okulun çevresindeki çöpleri temizledi. 


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe