Suşehri'nde sanayi sitesinde çevre düzenleme çalışmaları

Suşehri'nde sanayi sitesinde çevre düzenleme çalışmaları
Suşehri'nde sanayi sitesinde çevre düzenleme çalışmaları
SİVAS (AA) - Suşehri Belediyesi sanayi sitesinde çevre düzenleme çalışmalarına başladı.Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, AA muhabirine yaptığı...

SİVAS (AA) - Suşehri Belediyesi sanayi sitesinde çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin önemli noktalarından sanayi sitesinde çevre düzenleme ve asfalt yol çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

D-100 karayolu üzerinde bulunan küçük sanayi sitesinin ilçenin önemli yerleri arasında olduğunu aktaran Yüksel, "Burada 100 tane yerimiz var. Ana yol kenarında olması nedeniyle bir çok insanın uğrak yerleri arasında. Bizler de bu yere önem vererek, öncelikli olarak alt yapı çalışmalarını yeniledik, şuanda ise asfaltlama çalışmalarına başlıyoruz. Tüm sanayi esnafımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Sanayi esnafının da çevre temizliğine duyarlı olmasını isteyen Yüksel, "Tüm iş yeri sahiplerinin burayı temiz tutmasını arzu ediyoruz. Çünkü sanayi sitesi ilçemizin dışarıya açılan bir yeri. Doğu'dan  Batı 'ya geçen yol güzergahımız. Bizler şimdilik elimizden gelen çevre düzenlemesini yaparak sanayi esnaflarımızın hizmetine sunacağız. Bunu korumak ve bu güzelliği yaşatmak ise onların elindedir" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  batı

  ,

  iş yeri