Suşehri'nden kısa kısa

Suşehri'nden kısa kısa
Suşehri'nden kısa kısa
- İlçeye bağlı 4 köye kilit parke taşı döşenecek

SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, ilçeye bağlı 4 köye kilit parke taşı döşeneceğini bildirdi.

Perçi, yaptığı yazılı açıklamada, 2014 yılı programı kapsamında Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından İl Özel İdaresinin 128 bin lira  ödenek tahsisiyle Çataloluk, Yürekli, Gözköy ve Eskişar köylerine yapılacak kilitli parke taşı alım işinin tamamlandığını belirtti.

Perçi, açıklamada, "Köylerimizin daha güzel olması için elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. Alt yapısı, içme suyu ve çocuk oyun parklarıyla köylerimizi daha yaşanabilir hale getirmenin gayreti içerisindeyiz. İnşallah, kısa sürede bu köylerimizin de parke işlemlerine başlamış olacağız" ifadesini kullandı.

Öte yandan Perçi, ilçede erkekler için açılan bir lazer epilasyon merkezini gezdi.

Perçi, genç girişimcilerin bu tür eksiklikleri görerek farklı sektörlere el atmalarının güzel olduğunu belirterek, "Yerleşim yerlerinin gelişmesi sadece kurumlarla değil, girişimcilerle olur. Yerleşim yerlerindeki eksikleri görerek, o eksiklerin giderilmesi konusunda açılan iş yerleri bölgeyi kalkındırmada öncelik sağlar. Bu sebeple böyle bir hizmeti ilçeye kazandıran genç girişimci kardeşimizi kutluyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Oyun

  ,

  Çocuk

  ,

  lira

  ,

  ,

  genç

  ,

  hizmet