Suşehri'ne paletli ambulans tahsis edildi

Suşehri'ne paletli ambulans tahsis edildi
Suşehri'ne paletli ambulans tahsis edildi
SİVAS (AA) - Sivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Suşehri ilçesine paletli ambulans tahsis edildi.Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Belediye Başkanı...

SİVAS (AA) - Sivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Suşehri ilçesine paletli ambulans tahsis edildi.

Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve AK  Parti İlçe Başkanı Rüstem Yüce, 112 Sağlık İstasyonu önünde bulunan ambulansta incelemelerde bulundu.

Perçi, yaptığı açıklamada, karlı havalarda ani müdahale aracı olarak tahsis edilen paletli ambulansın sadece Suşehri'ne değil  çevre ilçelere de hitap edeceğini söyledi.

Metal palet yerine sert plastikten yapılmış palet bulunan aracın kar olmayan zeminde yola zarar vermeden ilerleme kabiliyetine sahip olduğunu dile getiren Perçi, ambulansın her türlü arazi şartına uygun olduğunu belirtti.

Perçi, paletli ambulansa gerektiğinde lastik de takılabildiğini aktardı.

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ise AK Parti iktidarı döneminde sağlık alanında büyük hamleler yapıldığını kaydederek, "Görüldüğü gibi bu hizmetlerden merkezi konumda olan ilçemiz de faydalanmaktadır. Ambulansın ilçemize kazandırılmasında emeği olan tüm kurum yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Parti

  ,

  ilçe

  ,

  kurum

  ,

  kar

  ,

  müdahale