THF Başkanı Eyüboğlu'ndan, Dört Eylül Belediyespor Kulübü'ne ziyaret

THF Başkanı Eyüboğlu'ndan, Dört Eylül Belediyespor Kulübü'ne ziyaret
THF Başkanı Eyüboğlu'ndan, Dört Eylül Belediyespor Kulübü'ne ziyaret
SİVAS (AA) - Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkanı Bilal Eyüboğlu, Dört Eylül Belediyespor Kulübü'nü ziyaret etti.Kulüpten yapılan yazılı...

SİVAS (AA) -  Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkanı Bilal Eyüboğlu, Dört Eylül Belediyespor Kulübü'nü ziyaret etti.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Eyüboğlu, Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ile bir araya gelerek, Bayanlar 1. Lig 'de Play-Off'a kalan Dört Eylül Belediyespor Bayan Hentbol takımını tebrik etti.

Türk hentbolunda Sivas'ın ayrı bir yeri olduğunu belirten Eyüboğlu, "Hem takım bazında, hem antrenör, hem de hakem bazında çok uzun zamandır değerli arkadaşlar kazandırıyor. Biz de Sivas'a ayrı bir gözle bakıyoruz. Sivas'ta hentbol branşını sevdiren Dört Eylül Belediyespor'dur. Bunu da ligde bayan hentbol takımının elde etmiş olduğu başarı, Play-Off'a çıkarak göstermektedir" ifadelerini kullandı.

Sivas'tan bir takımın süper lige çıkmasını istediğini kaydeden Eyüboğlu, "Gönlümden geçen, inşallah Sivas'ın bir takımının süper lige çıkmasıdır. Ben ümit ediyorum ki Sivas hentbolu, bu insanlar olduğu sürece daha da iyiye gidecektir" değerlendirmesinde bulundu.

Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Tunahan da ziyaretlerinden dolayı Eyüboğlu'na teşekkür ederek, hentboldaki heyecanlarının bu ziyaretle daha da pekiştiğini kaydetti.