Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçede görev yapan emniyet personeli, Kaymakamı Kadir...

SİVAS (AA) - Suşehri ilçesinde, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçede görev yapan emniyet personeli, Kaymakamı Kadir Perçi'yi makamında ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin Keskin, 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçede düzenlenen etkinlikler hakkında Perçi'ye bilgi verdi.

Perçi, yasaların uygulanması,  demokratik düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması gibi önemli görevler üstlenen emniyet teşkilatının ve polisin, görevini her zaman fedakarca yaptığı belirterek, "Polislerimiz gerektiğinde canını hiçe sayarak kutsal görevlerini yerine getirmiş toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu vesile ile ebediyete intikal etmiş şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum. Polis teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, toplum ve fert olarak huzur ve güven içerisinde yaşamamızın teminatı, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı için durmadan, fedakarca hizmet veren emniyet mensuplarını tebrik ediyorum" dedi.