Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170'inci yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170'inci yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170'inci yıl dönümü
SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170'inci yıl dönümü dolayısıyla mesaj...

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170'inci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Hastaoğlu, mesajında, Türk Polis Teşkilatı'nın bilgi birikimi ve tecrübesiyle, ülkenin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu belirtti.

Polis teşkilatının dirlik ve düzeni sağlamada üzerine düşen görevi her türlü şartta layıkıyla yerine getirdiğini hatırlatan Hastaoğlu, şunları kaydetti:

"Polis teşkilatımız toplumsal barışımızın, huzur ve güvenliğimizin teminatıdır. Görevini, zor şartlar altında, gece gündüz büyük fedakarlıklarla, vatan ve millet sevgisiyle, bilinçli ve ciddi bir sorumlulukla yerine getirmektedir. Hiç şüphesiz ki emniyet mensuplarımızın görevleri oldukça meşakkatli, bir o kadar da sorumluluğu yüksek ve dikkat isteyen bir meslektir. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm polislerimizin Polis Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum."


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Vatan

  ,

  Gece

  ,

  kuruluş

  ,

  emniyet