Ulaş Kaymakamı Altun, muhtarlarla toplantı düzenledi

Ulaş Kaymakamı Altun, muhtarlarla toplantı düzenledi
Ulaş Kaymakamı Altun, muhtarlarla toplantı düzenledi
SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakam Orhan Altun, ilçe ve köy muhtarlarıyla toplantı düzenledi. Kaymakamlık Konferans Salonu'nda düzenlenen...

SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakam Orhan Altun, ilçe ve köy muhtarlarıyla toplantı düzenledi.

 Kaymakamlık Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda, köylerdeki tarımsal arazilerin kullanımı, verimi ve sorunları için İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü ile irtibata geçilmesi, köylerde eğitim gören çalışkan ve ekonomi durumu iyi olmayan öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve SYDV'ye bildirilmesi, köylerdeki yol, su ve elektrik eksikliklerinin giderilmesi konuları gündeme geldi.

Köylere gelen pazarlamacı ve yabancıların muhtarlar tarafından takip edilmesi ve muhtarların bu konuda duyarlı olmaları istenen toplantıda, İlçe Özel İdaresi Şube Müdürü Vekili Mehmet Nuri Atabey, köylerdeki çalışmalar konusunda bilgi verdi.

Toplantıya, Altun'un yanı sıra, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Osman Kabakçı, İlçe Emniyet Amiri Vekili Abdulkadir Akkaya, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Çetin, Ersin Özkan, muhtarlar ve daire amirleri katıldı.