Ulaş Kaymakamı Altun, şehit ailelerini ziyaret etti

Ulaş Kaymakamı Altun, şehit ailelerini ziyaret etti
Ulaş Kaymakamı Altun, şehit ailelerini ziyaret etti
SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakamı Orhan Altun, Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti.Altun, Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, Jandarma...

SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakamı Orhan Altun, Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti.

Altun, Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Erkan Özkan, İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Memet Dursun ile şehitler Hacı Avcı, Muhammed Onur Demir ve Hakan Topçu'nun ailelerini ziyaret etti. 

Şehit ailelerinin sıkıntılarını dinleyen Altun, devlet olarak her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını belirtti.

Altun, "Bizler bu devletin ve ay yıldızlı bayrağın altında huzur içerisinde yaşıyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Onlar bu topraklar için, bu vatan için en değerli varlıkları olan canlarını feda etmekten çekinmemiş ve bu ülke için şehit düşmüşlerdir. Şehitlerimiz bize halkımızın emaneti olduğu gibi, siz değerli aileleri de bizlere onlardan kalan en kıymetli emanetsiniz. Kaymakamlık olarak her zaman yanınızdayız" ifadelerini kullandı.

Altun ve beraberindekiler, şehit mezarlarını da ziyaret ederek dua okudu. Altun, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğine geçerek polis ve askerlerle bayramlaştı.