Ulaş'ta kanalizasyon çalışmaları

Ulaş'ta kanalizasyon çalışmaları
Ulaş'ta kanalizasyon çalışmaları
SİVAS (AA) - Ulaş Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, ilçede kanalizasyon çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.Hürriyet Mahallesi'nde devam...

SİVAS (AA) - Ulaş Belediye Başkanı İsrafil Göçgün, ilçede kanalizasyon çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Hürriyet Mahallesi'nde devam eden çalışmalarda incelemede bulunan Göçgün,  AA muhabirine yaptığı açıklamada, kanalizasyonun ilçenin 30 yıllık bir sorunu olduğunu söyledi.

İnönü Caddesi'nde başlattıklarını çalışmalar kapsamında 19 kilometrelik boru döşeneceğini belirten Göçgün, ilçede gelecek yıldan itibaren alt yapı sorununu tamamen ortadan kaldırmayı planladıklarını dile getirdi.

Göçgün, Ulaş'ın modern bir alt yapıya kavuşması için çaba gösterdiklerini ifade etti. Çalışmaların ana arterlerden sonra ara sokaklarda da devam edeceğini vurgulayan Göçgün, enerji hatlarının yer altına alındığını, içme ve yağmur suyu tahliye hattı çalışmalarına  paralel olarak imar çalışmalarının eş zamanlı yapıldığını vurguladı.

İsrafil Göçgün, projelerin hayata geçirilmesinde destek sağlayan TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, milletvekilleri ve İller Bankası Genel Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.