Ulaş'ta kursiyerlere fotoğraf makinesi hediye edildi

Ulaş'ta kursiyerlere fotoğraf makinesi hediye edildi
Ulaş'ta kursiyerlere fotoğraf makinesi hediye edildi
SİVAS (AA) - Sivas'ın Ulaş ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından "Hayata Gülümse Projesi" kapsamında fotoğraf çekimi kursuna katılan...

SİVAS (AA) - Sivas'ın Ulaş ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından "Hayata Gülümse Projesi" kapsamında  fotoğraf  çekimi kursuna katılan 17 kursiyere fotoğraf törenle makinesi hediye edildi.

Ulaş Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu'nda düzenlenen törende, İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar ve Bakü Tiflis Ceyhan Boru Hattı (BTC) sorumlusu Cumhuriyet Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma Merkezi Müdürü Doç.Dr. Mehmet Tuzcu kursiyerlere fotoğraf makinelerini verdi. 

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Hökkeş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Hayata Gülümse Projesi" kapsamında BTC destekli fotoğraf çekimi kursu açtıklarını belirtti.

Proje kapsamında kursu başarıyla tamamlayan ortaokul ve lise öğrencileri kursiyerlerin ilçenin değişik bölgelerine giderek fotoğraf çekeceklerini ifade eden Hökkeş, daha sonra kursiyerlerin çektikleri fotoğraflardan oluşan sergi açacaklarını kaydetti.