Ulubaş'tan Başkan Aydın'na ziyaret

Ulubaş'tan Başkan Aydın'na ziyaret
Ulubaş'tan Başkan Aydın'na ziyaret
SİVAS (AA) - Eski Et ve Balık Kurumu Genel Müdürü Bekir Ulubaş, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı...

SİVAS (AA) - Eski Et ve Balık Kurumu Genel Müdürü Bekir Ulubaş, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı ziyaret etti.

Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyaretlerde bulunmak üzere Sivas'a gelen Ulubaş, Aydın'a makamında ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın, 1 Kasım seçimlerinin ülkedeki her kesimi, her durumu derinden etkileyecek bir seçim olduğunu belirtti.

Aydın, "Vatandaşımız süreci çok iyi analiz ediyor, istikrarın ve güçlü yönetimlerin ne kadar gerekli olduğunu biliyor. Farklı siyasi görüşe mensup seçmenlerimiz bile, tek başını iktidar için AK Parti 'ye destek olunması gerektiğini ifade ediyor. Çünkü bu siyasi istikrarsızlık döneminde çok şeyler değişti. İnşallah 1 Kasım itibarıyla bu ülke güçlü bir yönetime kavuşacaktır" ifadelerini kullandı.

Ulubaş da Sivas'ta bulunduğu süreçte hemen her kesimle bir araya gelmeye gayret ettiğini ifade ederek, seçimlerde tek partinin iktidar olacağı kanaatinde olduğunu belirtti.