"Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" sona erdi

"Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" sona erdi
"Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" sona erdi
SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından açılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" tamamlandı.SESOB'dan yapılan...

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından açılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" tamamlandı.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalışma ve İş Kur Müdürlüğüyle iş protokolü imzalayan SESOB, 75 kişiye KOSGEB "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" verdi.  

SESOB Başkanı Beşir Köksal, girişimcilik eğitimlerine katılanların güzel projeleri olduğunu belirterek, en kısa zamanda bu projelerin hayata geçirilerek yeni iş yerlerinin açılmasını ümit ettiklerini ifade etti.

Yeni girişimciler için devlet desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayan Köksal, "Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak bu tür eğitimlerin verilmesini ve yaygınlaştırılmasını önemsiyoruz. KOSGEB Müdürlüğüyle yapmış olduğumuz girişimcilik eğitimlerimizi tamamladıktan sonra Çalışma ve İş Kur Müdürlüğüyle protokol imzalayarak üç etap halinde girişimcilik eğitimleri verdik. İş kurmak isteyen kişilere öncü olmak ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak istiyoruz" açıklamasında bulundu.


    ETİKETLER:

    Protokol

    ,

    ,

    esnaf