Vali Yardımcısı Olçaş'a Ulaş'ta "fahri hemşehrilik beratı" verildi

Vali Yardımcısı Olçaş'a Ulaş'ta "fahri hemşehrilik beratı" verildi
Vali Yardımcısı Olçaş'a Ulaş'ta "fahri hemşehrilik beratı" verildi
SİVAS (AA) - Sivas Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş'a, bir dönem kaymakamlığını yaptığı Ulaş'ta "fahri hemşehrilik beratı" verildi.Ulaş Kaymakamı...

SİVAS (AA) - Sivas Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş'a, bir dönem kaymakamlığını yaptığı Ulaş'ta "fahri hemşehrilik beratı" verildi.

Ulaş Kaymakamı Yusuf Cankatar'ı makamında ziyaret eden Olçaş, Cankatar'a yeni görevinde başarılar diledi. Cankatar, ziyaretinden dolayı Olçaş'a teşekkür etti.

Olçaş, daha sonra, Kaymakam Cankatar ile Ulaş Belediye Başkanı İsrafil Göçgün'ü makamında ziyaret etti. Göçgün, ilçede 2011-2012 yıllarında kaymakamlık yapan Olçaş'a hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Ulaş Belediye Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda "fahri hemşehrilik beratı" verdi.

Mehmet Şerif Olçaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ulaşlılarla yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Ulaş'ta kimsenin gönlünü kırmadan görev yaptık. Ulaş'ın bende güzel anısı var. Kendimi Ulaş'ta yabancı hissetmiyorum. Ben de Ulaşlılıyım, verilen fahri hemşehrilik beratıyla gönül bağımızı daha da pekiştirdik. Onur duyuyorum ve şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  kaymakamlık