Yeni yıla doğru

Yeni yıla doğru
Yeni yıla doğru
AK Parti Sivas İl Başkanı Şahin, mesaj yayımladı

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şahin, mesajında, acı ve tatlı günleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıldığını belirtti. Umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin sevinci içerisinde olduklarını aktaran Şahin, "Her yeni yıl, yeni ve büyük Türkiye 'nin inşasında bir tuğla daha koymamıza vesile olacaktır. Sorunların aşılması, huzur ve güven dolu müreffeh bir Türkiye'de yaşama arzusunu birlikte paylaşan tüm Sivaslı kardeşlerimle beraber, geçmişin muhasebesini yaparak, yeni projeler ve değişimlerle, insanlarımızın yarına daha umutla bakabilmesini umut ediyor ve bekliyoruz" ifadesini kullandı.

Teşkilat olarak, Sivas'ın gelişmesi, kalkınması ve her alanda bir adım daha ileri götürülmesi telaşı ve gayreti içinde olduklarını vurgulayan Şahin, şunları kaydetti:

"Siz değerli hemşehrilerimizin bize verdiği sonsuz destek ve çalışmalarımızla, her geçen gün biraz daha artan ve ilk günkü heyecanı her zaman yaşayarak, aynı gayret ve çabayı fazlasıyla göstereceğimizden şüpheniz olmasın. 2014 yılı içerisinde vermiş olduğunuz destek ve güveni, yeni yılda da fazlasıyla sürdüreceğinizi biliyor ve inanıyoruz. Yeni yıla, yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız gibi ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, dünyada güçlü ve saygın bir ülke olması için, en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya, çalışanlara karşı da hep birlikte göğüs gereceğiz. Bu duygularla birlikte yeni yılın başta Sivas'ımız için, ülkemize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini umut ediyor, mazlumun gözyaşının akmadığı, milletçe hepimizin yüreğini burkan acı hadiseler yaşanmamasını, refahın ve huzurun olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Siz değerli hemşehrilerimizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum."