Zabıtalar kaynaşma gecesinde bir araya geldi

Zabıtalar kaynaşma gecesinde bir araya geldi
Zabıtalar kaynaşma gecesinde bir araya geldi
SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli kaynaşma gecesinde bir araya geldi. Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre,...

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli kaynaşma gecesinde bir araya geldi. 

Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye  Başkanı Sami Aydın , Saklı Bahçe Parkı'nda gerçekleştirilen gecede yaptığı konuşmada, geceyi düzenlemedeki amaçlarının eski ve yeni personelin kaynaşması olduğunu söyledi.

Her alanda farkını fark ettiren belediyeciliği hedeflediklerini belirten Aydın, şunları kaydetti:

"Bu yolculukta hepiniz bize destek olacaksınız. Hepimiz birbirimize saygılı olduğumuz sürece emin olun hepimiz mutlu oluruz. Zabıta, belediyenin halkla iç içe olan yüzüdür. Zaman zaman vatandaşla sıkıntı yaşadığınızı biliyorum. Biz vatandaşların içinden çıkmış, belli sorumluluklar almış ve bu sorumluluğun gereğini yapan insanlarız. Ama bunu yaparken vatandaş odaklı çalışma yaptığımızı da bir araya geldiğimizde halkımıza anlatıyoruz."

Zabıta Müdürü Zekeriya Kayalı ise "Amacımız birbirini seven, birbirinin derdiyle dertlenen, saygı ve sevgi içerisinde şehre hizmet etmeyi benimseyen bir birim haline gelebilmektir" ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından yerel sanatçılar Türk Halk Müziği konseri verdi.

Geceye Sami Aydın'ın eşi Yurdagül Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Ceyhan, Naci Süha, Özbelsan Genel Müdürü Şaban Kaya, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda zabıta ekibi katıldı.

 


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  Belediye

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  hizmet