1. Lig'de Passolig tepkisi

1. Lig'de Passolig tepkisi
1. Lig'de Passolig tepkisi
Antalyaspor taraftar topluluğu Grup 1966 lideri Yılmaz Yıldız, Passolig kartı olan 150 taraftarın Yeni Buca Stadı gişesinde maç ücreti yüklemesi yapılamadığı gerekçesiyle stada giremediğini söyledi.

PTT 1. Lig 'de mücadele eden Antalyaspor 'un taraftarları, takımı desteklemek için gittikleri Karşıyaka deplasmanında Yeni Buca Stadı'na, Passolig kartı olmasına rağmen girememekten yakındı.

Grup 1966 lideri Yılmaz Yıldız, Passolig kartı olan 150 kadar arkadaşının gişede yaşanan sistem sorunu nedeniyle stada giremediğini belirtti. Passolig kartlarına gişede maç ücreti yüklemesi yapılamadığını ifade eden Yıldız, taraftarın mağduriyetinin giderilmesi için kulüp yönetiminin de gerekli girişimleri yapmasını istedi.

Yıldız, "Passolig kartı olmayanların maçlara giremeyeceği duyuruldu. Arkadaşlarımız da günler öncesinden Passolig kartlarını aldı. Gişede maç ücreti yüklemeleri gecikince görevli sistemin ağırlaştığını söyledi, daha sonra da ortadan kayboldu. 1000 kilometre yol giden arkadaşlarımız maça giremedi" diye konuştu. (DHA)