'10 kişi bile fazla geldik'

'10 kişi bile fazla geldik'
'10 kişi bile fazla geldik'
Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray karşısında 10 kişi kaldığı maçta 4-1 galip gelmesi, Madridli taraftarları sevine boğdu.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA) - Maç sonrası sevinç gösterileri yapan taraftarlar, " Galatasaray ’a 10 kişi bile fazla geldik" şeklinde açıklama yaptılar.

'Galatasaray tarihi fırsatı kaçırdı'


Bu karşılaşmadan bir gün önce Barcelona’nın 10 kişi kalmış Ajax karşısındaki maçını hatırlatan taraftarlar, "Biri 10 kişi ile yenemiyor, diğeri ise 10 kişi ile fazla geliyor" sözleri ile Real Madrid’in farkını ortaya koyduğunu belirttiler.

Futbolcuların stattan çıkış yaptığı kapılara hücum eden binlerce Madridli, şarkılar ve marşlar eşliğinde oyuncuları kutladılar. 4-1'lik galibiyeti Cristiano Ronaldo’ya adanmasını isteyen bir gurup ise yüzlerine geçirdikleri yıldız futbolcunun maskesi ile gece yarısına kadar eğlendiler.

İspanya’da yayınlanan spor programları, Galatasaray’ın Real Madrid karşısında varlık gösterememesini eleştiren yorumlar yaptılar. Ülkenin önde gelen spor yazarları, Galatasaray şaşkınlığını gizlemeyerek, "Grupta çıkacak ikinci takım Juventus olur" iddiasında bulundular.

İyi ki Ronaldo yoktu!