'12 numara' alana iniyor!

'12 numara' alana iniyor!
'12 numara' alana iniyor!
Fenerbahçeli taraftarların, futbolda şike davasına yönelik süreçte yaşananlarla ilgili olarak kulüplerine destek vermek amacıyla Kadıköy'de düzenleyeceği mitinge, çok sayıda sanatçının yanı sıra Sarı-Lacivertli camianın önemli isimlerinin destek vereceği belirtildi

‘www.12numara.org’ adresli taraftar sitesinde yapılan duyuruda, mitinge Fenerbahçe ’nin unutulmaz eski teknik direktörü Todor Veselinoviç’in yanı sıra 103 golle şampiyon olunan 1988-89 ve 1982-83 sezonu kadrosundaki oyuncuların katılacakları ifade edildi. Eski başkanlardan Ali Şen’in de mitinge destek vermesi bekleniyor.


Günay: Fenerbahçe başarılıdır

Bu arada Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, ligin ilk yarısını 35 puanla Galatasaray ’ın ardından ikinci sırada tamamlayan Sarı-Lacivertli takımın başarılı olduğunu söyledi. Günay, 3 Temmuz’dan bugüne şike iddialarına rağmen futbol takımının ligin ilk yarısında yüzde 100 başarılı olduğunu vurguladı.
Günay, teknik direktör Aykut Kocaman’ın bu zorlu dönemde sergilediği tavırla oturduğu yerin hakkını verdiğini söylerken “Aykut Kocaman almış olduğu görevin ağırlığını biliyor. Bundan sonra fazlasını Aykut Hoca’dan beklemek yanlış olur, doğruyu yapıyor”dedi.
Günay, kendisine göre Fenerbahçe’de ilk yarının en başarılı futbolcularının kaleci Volkan Demirel ve kaptan Alex de Souza olduğunu söyledi.