1461 Trabzonspor'lu Sercan: Bursaspor'dan teklif gelmedi

1461 Trabzonspor'lu Sercan: Bursaspor'dan teklif gelmedi
1461 Trabzonspor'lu Sercan: Bursaspor'dan teklif gelmedi
Bursaspor'un takip ettiği 1461 Trabzon'un yetenekli futbolcusu Sercan Kaya, yeşil beyazlı ekipten kendisine resmi bir teklif gelmediğini söyledi

BURSA - Ziraat Türkiye Kupası A Grubu ilk maçında Bursaspor, kendi sahasında 1461 Trabzon ile karşılaştı. Rakibini ilk maçta 2-0 yenen Bursaspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, bir yandan da takibe aldığı futbolcuları yeniden izleme fırsatı buldu. Sağlam’ın yakından takip ettiği öne sürülen isimlerden Sercan Kaya maç sonrası, "Trabzonspor’un futbolcusuyum. Şu ana kadar bir şey gelmedi. Teklif gelirse değerlendiririz" dedi.

YUSUF İÇİN TEKLİF YAPILDI
Öte yandan Teknik Direktör Etuğrul Sağlam ve diğer yöneticilerin yakın takibe aldığı 1461 Trabzon’da Sercan Kaya’nın dışında Abdullah Karmil, Göksu ve Gökhan’ın da izlendiği, takımın yetenekli futbolcusu Yusuf için de girişimlere başlandığı ve resmi teklifin yapıldığı iddia edildi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da dünkü maçın ardından 1461 Trabzon’da beğendikleri futbolcular olduğu ancak henüz girişimde bulunmadıklarını söyledi.

dha - Emre Koşak