2, 3... Daha fazla hayran!

Uzakdoğu'da David Beckham salgını yayılıyor. Vietnam'ı 24 saatliğine ziyaret eden ünlü yıldızı Ho Chi Minh City'de 15 binden fazla hayranı karşıladı.

HO CHI MINH CITY - Uzakdoğu'da David Beckham salgını yayılıyor. Vietnam'ı 24 saatliğine ziyaret eden ünlü yıldızı Ho Chi Minh City'de 15 binden fazla hayranı karşıladı. Güvenlik görevlilerinin korumakta güçlük çektiği Beckham, topla kısa bir gösteri yaptıktan sonra minik hayranlarına öpücük ve imza dağıttı. Futbolda bugüne dek hiçbir başarısı olmayan Vietnam'ın, süperstara gösterdiği inanılmaz ilgi Beckham'ın sponsorlarını hayrete düşürürken, Nike firması Asya'da pazarlayacağı Beckham ürünlerini artıracağını açıkladı. Beckham'ın geçtiğimiz günlerde transfer olduğu Real Madrid de, Adidas tarafından üretilen formalarını ve tekstil ürünlerini Japonya ve Güney Kore'de daha yaygın bir ağla pazarlamanın hazırlıkları içinde. Real Madrid kulübü yönetimi, 50 milyon euroya malolan Beckham transferinin, üç yıl içinde Asya'da satılacak malzemelerle kısa sürede amorti edileceğini, hatta İspanyol kulübünün kara geçeceğini öne sürüyor.
Queiroz da Real Madrid'de
David Beckham ile anlaşarak sansasyon yaratan Real Madrid, teknik direktörlük görevine de Manchester United'ın yardımcı antrenörü Carlos Queiroz'u getirdi. Mozambik doğumlu Carlos Queiroz, iki gün önce işine son verilen Vicente Del Bosque'ın yerine görev yapacak. 1989 ve 1991 yılında Portekiz Genç Milli Takımı'nı Dünya Şampiyonu yapan Carlos Queiroz, daha sonra Portekiz, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Sporting Lizbon, ABD'nin MetroStars ve Japonya'nın Nagoya Grampus Eight takımlarında görev yaptı. Manchester United Menajeri Sir Alex Ferguson da bunun Mozambikli çalıştırıcı için büyük şans olduğunu söyledi. (Spor Servisi)