2 gol attı 53 şampanya patlattı

2 gol attı 53 şampanya patlattı
2 gol attı 53 şampanya patlattı
Milli maç arası nedeniyle soluğu İstanbul'da alan Medicana Sivasspor'un sansasyonel golcüsü Batuhan Karadeniz, Bursaspor'a attığı 2 golü gece kulübünde 53 şişe şampanya patlatıp kutladı.

Milli maç arası nedeniyle soluğu İstanbul ’da alan Medicana Sivasspor’un sansasyonel golcüsü Batuhan Karadeniz, Bursaspor’a attığı 2 golü gece kulübünde 53 şişe şampanya patlatıp kutladı.

SiGARA DA ELiNDEN DÜŞMEDi

Beyoğlu gecelerine boy gösteren Batuhan, kalabalık bir arkadaş grubuyla eğlendi, sigara ve viskiyi elinden düşürmedi. Batuhan, tanesi 500 Lira olan tam 53 şampanya şişesi açtırdı. Bar çıkışı gazetecileri görünce bir hayli şaşırdı.

‘KRAL OLURUM’
3 KASIM 2007
 F.Bahçe- Beşiktaş derbisinde müsait olan Higuian’e pası vermeyip golü kaçırdı. Maç sonu, “Pas verip kral yapacağıma kendim atar kral olurum” dedi.

KAMPTAN BARA
5 Nisan 2009
F.Bahçe-Eskişehir maçından 1 gün önce kamp yapılan otelden ayrılıp gece kulübüne gitti. Ertesi gün gol attı ama Rıza Çalımbay kendisini yine de kadro dışı bıraktı.

DURMADI
22 Mayıs 2009
Trabzon maçı öncesi Eskişehir’de polisin gerçekleştirdiği trafik çevirmesinde kendisine yapılan “Dur” ihtarına uymayınca gözaltına alındı.

“NE HABER LAN”
11 Aralık 2011
 Eskişehir-Beşiktaş maçı öncesi yıldız futbolcu  Guti’ye “Ne haber lan Guti” dedi.

BARDA KAVGA
18 Mart 2011
Gittiği barda taraftarla tartıştı. Taraftarlar, “Maçtan 2 gün önce barda ne işin var” diyerek kafasında şişe kırdı.

KURAL KURBANI!
31 Ocak 2013
Deportivo’yla anlaşmaya gitti. UEFA’nın, “Bir sezonda 3 takımda forma giyilemez” kuralını bilmediği için döndü. (Hürriyet-Sait Durmaz)