20.30'da Rapid Bükreş'le

İki gündür Antalya'da etkisini gösteren yağışlı hava Belek'te kamp yapan Galatasaray'ı da vurdu. Önceki akşam sağnak yağış altında çalışan Cim Bom, dün de ıslak zeminde çalıştı.

BELEK - İki gündür Antalya'da etkisini gösteren yağışlı hava Belek'te kamp yapan Galatasaray'ı da vurdu. Önceki akşam sağnak yağış altında çalışan Cim Bom, dün de ıslak zeminde çalıştı. Top kontrolü yapmakta oldukça zorlanan Sarı-Kırmızılı futbolcuların moralleri yağmurun üç gün daha sürecek olması nedeniyle bir hayli bozuldu. Fatih Terim ve yardımcılarına, kamp yaptıkları otel tarafından özel bir jip tahsis edildi. Terim kendi kullandığı jiple, futbolcular ise minibüsle idman sahasına gidiyor.
Galatasaray'ın sakatlıkları süren üç oyuncusu Hakan Ünsal, Ümit Karan ve kaleci Mehmet Bölükbaşı antrenman haricinde, takım arkadaşlarından ayrı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde takıma katılacak üç oyuncu da masörler eşliğinde kondisyon salonunda, ağırlık çalışmaları yaparak adalelerini güçlendirici bir program uyguluyor. Sarı-Kırmızılar bugün Rapid Bükreş'le karşı karşıya geliyor. Saat 20.30'da başlayacak maç Kanal D'den naklen yayınlanacak. (Spor Servisi)