'20 milyon Euro verseler de...'

'20 milyon Euro verseler de...'
'20 milyon Euro verseler de...'
Başkan Aziz Yıldırım, devre arasında forma için sponsor bulunacağı söylentilerine sert çıktı: 20 milyon Euro da verseler reklam almam.

Galatasaray 'ın formasına Şampiyonlar Ligi için ayrı, Süper Lig maçları için ayrı sponsorlar bulmasının ardından Fenerbahçe 'nin taraftar forumlarında bir iddia ortaya atıldı. Buna göre sarı-lacivertli yönetim, devre arasında öyle bir reklam anlaşması yapacaktı ki rakamı duyan herkes çok şaşıracaktı. Ancak bu iddialar birinci ağızdan yalanlandı. Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, "Galatasaray 3.5 milyon Euro'ya anlaştı. Ama ben 20 milyon Euro bile verseler bu formaya reklam almam" dedi.

Hasan Şaş'tan Selçuk İnan itirafı!


"ÖNCE 4. YILDIZI TAKALIM SONRA BAKARIZ"

Yeni sezon formalarının tanıtımını Topuk Yaylası kampında bizzat kendisi yapan Başkan Yıldırım, Fenerbahçe formasının ucuz olmadığını belirtip şunları söyledi:
"Ben taraftara bir söz verdim. Bu sözümün de sonuna kadar arkasındayım. 3.5 milyon Euro'ya formaya reklam almam. Fenerbahçe forması o kadar ucuz değil. Önce bir 4. yıldızı takalım ondan sonra reklam için oturup pazarlık yaparız. İstediğimiz olmazsa yine reklamsız çıkarız."

SPONSOR DESTEĞİ SÜRÜYOR

Fenerbahçe'nin forma imza günü dün Egemen Korkmaz ve Raul Meireles'in katılımıyla sürdü. Mall of İstanbul 'daki organizasyonda uzun kuyruklar oluştu. Sakatlığı süren iki isim, dönüş için net tarih vermezken "En kısa zamanda" yorumunu yaptı. (Sabah)

G.Saray'dan F.Bahçe'ye: Kirli oyun!