'20 oyuncu gelip gitmeyecek'

'20 oyuncu gelip gitmeyecek'
'20 oyuncu gelip gitmeyecek'
Çaykur Rizespor ile 3 yıllık anlaşma sağlayan teknik direktör Mehmet Özdilek, hedeflerini anlattı.

Mehmet Özdilek, başarılı olmak için çalışacaklarını belirterek, "Rizespor ile uzun vadeli bir anlaşma yaptım. Böyle bir anlaşma hem benim hem de kulüp için elbette çok önemli. Ama futbolda gerçekçi olmak gerek. Futbolun gerçeği de sahadaki başarıdır. Bunun için uğraşacağım. Çaykur Rizespor'un oldukça heyecanlı ve ateşli bir taraftarı var. Taraftarın desteği ve onlarla bütünleşmek takımı performans olarak yukarılara çeker. Biz de bunun kesinlikle yapacağız. Gelecek için planlamayı çok iyi yaparak kulübümüzü layık olduğu yerlere getirmek için çaba harcayacağız" ifadelerini kullandı.

"AYAKLARI YERE SAĞLAM BANA TAKIM OLACAĞIZ"

Rizespor'un her yönüyle çok büyük bir camia olduğunu ifade eden Özdilek, "Taraftarı, yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcusuyla çok iyi bir atmosfer oluşturmalıyız. Rize, Süper Lig 'in çok zor bir deplasmanı olacak" dedi.

Transfer konusuna da değinen Mehmet Özdilek, "Çaykur Rizespor için planlamamızı kısa, orta ve uzun vadede yapıyoruz. İyi bir kadromuz var ve bu kadroya takıma katkı sağlayacak kaliteli transferler yapacağız. Artık her sezon 20 oyuncu gelip gitmeyecek. Mantıklı oyuncularla destekleyeceğiz. Ayakları yere basan sağlam bir takım olacağız" şeklinde konuştu. (DHA)