2014 Fenerbahçe Kadrosu Oyuncular ve Transferler

2014 Fenerbahçe Kadrosu Oyuncular ve Transferler
2014 Fenerbahçe Kadrosu Oyuncular ve Transferler
Fenerbahçe 2014 kadrosu, oyuncular ve yeni transfeler hakkında tüm bilgiler bu sayfada! Fenerbahçe'nin yeni transferleri kimler, oyuncular kimdir ve 2014 kadrosu nasıl oluşuyor hepsini buradan öğrenebilirsiniz!

Radikal.com.tr - Fenerbahçe 2014 kadrosu, oyuncular ve yeni transfeler hakkında tüm bilgiler bu sayfada! Fenerbahçe'nin yeni transferleri kimler, oyuncular kimdir ve 2014 kadrosu nasıl oluşuyor hepsini buradan öğrenebilirsiniz!

Ara dönemde transfer yapmayan Fenerbahçe kadrosuyla dikkat çekiyor.

2013 -2014 sezonunda Ersun Yenal'ın teknik direktörlüğe geldiği Fenerbahçe bu yılda şampiyonluğu hedefliyor. İlk yarıyı lider kapayan Fenerbahçe kadrosunda 2014 itibariyle şu futbolcular bulunuyor.

Kaleciler: Volkan Demirel , Mert Günok, Erten Ersu

Defans: Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Hasan Ali Kaldırım, Michael Kadlec, Caner Erkin, Gökhan Gönül

Orta saha: Mehmet Topal, Selçuk Şahin, Raul Meireles, Emre Belözoğlu , Alper Potuk, Mehmet Topuz, Samuel Holmen, Cristian, Salih Uçan

Forvet: Moussa Sow, Dirk Kuyt, Pierre Webo, Emmanuel Emenike

2014 Fenerbahçe kadrosu oldukça güçlü gözükse de son dönemde yaşanan sakatlıklar ve kart cezaları teknik heyeti zorlamıştı.