'3' numara Saracoğlu'na ayak basıyor

Fenerbahçe'nin Real Madrid'den transfer ettiği Roberto Carlos, bugün ilk kez Sarı-Lacivertli formayı bir maçta giyecek. Brezilyalı oyuncunun 'hoş geldin' partisinde rakip Ukrayna'nın güçlü ekibi, Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk olacak.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin Real Madrid'den transfer ettiği Roberto Carlos, bugün ilk kez Sarı-Lacivertli formayı bir maçta giyecek. Brezilyalı oyuncunun 'hoş geldin' partisinde rakip Ukrayna'nın güçlü ekibi, Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk olacak. Diğer 'yeniler'in de Kadıköy'ün coşkulu atmosferine tanık olacağı maç saat 20.00'de başlayacak ve D-Smart ekranlarından izlenebilecek. Kanarya, gelecek hafta Beşiktaş'la oynanacak Süper Kupa maçı öncesinde de son provasını yapacak. Sarı-Lacivertli taraftarların büyük ilgi göstermesinin beklendiği karşılaşmayı, kombine kart sahipleri kendi yerlerinden ücretsiz izleyebilecek.
Öte yandan Fenerbahçe, başkanları Aziz Yıldırım'ın Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı oyunculardan Necati Ateş'le görüşmediğini açıkladı. Açıklamada, Necati'nin önemli bir futbolcu olduğu vurgulanırken takım kadrosunda bu oyuncunun pozisyonunda çok önemli futbolcuların olduğunun altı çizildi.
Alex: Dengeleri ben kuracağım
Çiçeği burnunda kaptan Alex de Souza, yeni görevine ısınmışa benziyor. Kulübün resmi internet sitesinde açıklama yapan Brezilyalı futbolcu, "Türkler, Brezilyalılar ve diğer oyuncular birbirlerine her türlü katkıda bulunacak. Bütün bu dengeleri ben kuracağım" diye konuştu. (Spor Servisi)