5 Ocak'ta büyük şenlik var

Fenerbahçe yönetimi, büyük bir operasyona hazırlanıyor. Özellikle başkan Aziz Yıldırım, kendi anlaştığı Ariel Ortega, Nobre ve Tuncay'ın yanı sıra prensip anlaşmasına varılan Brezilyalı Alex'e, tüm dünya televizyonlarının önünde Şükrü Saracoğlu veya kulüp binasında imza attırmayı planlıyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe yönetimi, büyük bir operasyona hazırlanıyor. Özellikle başkan Aziz Yıldırım, kendi anlaştığı Ariel Ortega, Nobre ve Tuncay'ın yanı sıra prensip anlaşmasına varılan Brezilyalı Alex'e, tüm dünya televizyonlarının önünde Şükrü Saracoğlu veya kulüp binasında imza attırmayı planlıyor. Bu operasyonun gerçekleşmesi için başta yönetim kurulu ve teknik kadro olmak üzere tüm camia harekete geçti.
Ortega'nın gitmesiyle 23 numaralı formayı sırtına geçiren Semih'ten mesaj var... Genç futbolcu Ortega'nın geri dönmesi durumunda 23 numarayı gelecek yıl Arjantinli yıldıza verebileceğini belirtirken, "Bu numarayı sezon sonuna kadar giymek durumundayım. Ama eğer Ortega döner ve isterse gelecek yıl verebilirim" diye konuştu.
Öte yandan teknik direktör Daum, tatile giden futbolcularına bir program verdi. Alman hocanın öğrencilerinden, "Gittiğiniz yerlerde kulübe yakışan bir şekilde davranış gösterin. Herhangi bir olaya karışmanızı istemiyorum. Ayrıca kilo sorununa dikkat edin. Fazla kilolu futbolcu karşıma gelmesin" gibi uyarılarda bulundu. (Spor Servisi)