@gokhan_karatas

90 dakikada ne değişti?

90 dakikada ne değişti?
90 dakikada ne değişti?
Fenerbahçe ve Trabzonsporlu iki futbolcunun başrolü paylaştığı iki fotoğraf, futbolseverleri şaşkına çevirdi.
Haber: GÖKHAN KARATAŞ - gkaratas@radikal.com.tr / Arşivi

Radikal.com.tr - A Milli Futbol Takımımız'ın 11 Ekim'de Estonya ve 15 Ekim'de Hollanda ile oynayacağı kader maçlarının aday kadrosu Cumartesi günü açıklandı. Beşiktaşlı Tolga Zengin'in yanı sıra Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ve Trabzonspor file bekçisi Onur Recep Kıvrak, 'bir numara' için milli davet aldı.

Selçuk: 'Sen ne ayaksın' dedi


2014 Dünya Kupası bileti için büyük güven duyulan söz konusu iki isim, dün akşam Şükrü Saracoğlu Stadı'nda rakip oldu. Volkan ve Onur, dev maç öncesi beklendiği gibi oldukça dostane görüntüler sergiledi. Öyle ki milli eldivenler, birbirlerine sarılarak başarı diledi.

Fenerbahçe-Trabzonsor mücadelesi, tıpkı başlama düdüğünden önce olduğu gibi 90 dakika boyunca fair-play çerçevesinde geçti. Faul yapanlar oyuncular rakibinden özür diledi, taraftarı kışkırtmaya çalışan çıkmadı, bilinçli şekilde hakem Hüseyin Göçek'i zor durumda bırakan da olmadı. Son düdüğün çalmasının ardından ise saha bir anda karıştı.

Karşılaşmayı yedek kulübesinde tamamlayan Selçuk Şahin, vakit geçirdiği için son dakikalarda taraftardan tepki alan Onur Kıvrak'ın yanına gitti. Bordo-mavili kaleci, taraftarlara Trabzonspor armasını gösterdiği için kendisine tepki gösteren Selçuk'a karşılık verince tansiyon yükseldi. İkili arasında yaşanan sözlü tartışma, Volkan Demirel'in de olaya dahil olmasıyla bir anda gerginliğe dönüştü. Ve iki ekibin bir numarası, boğaz sıkmaya varan görüntülerle kameralara yansıdı.

'Onur'un onursuzca davrandığını...'


İKİ FOTOĞRAF ARASINDAKİ FARK!

Sadece 4 gün sonra Ay-Yıldızlı forma altında 2014 Dünya Kupası'na katılım mücadelesi verecek oyuncuların, sarılarak başladıkları karşılaşmayı böylesine bir görüntüyle tamamlamaları şaşkınlık yarattı.

Fotoğraf: Fanatik Gazetesi