A Milli Takım Saraybosna'da

A Milli Futbol Takımı, Euro 2008 Eleme Grubu'nda Bosna Hersek'le yarın yapacağı maç için başkent Saraybosna'ya geldi. Milli Takım kafilesi havaalanında coşkulu bir şekilde karşılandı.

SARAYBOSNA - A Milli Futbol Takımı, Euro 2008 Eleme Grubu'nda Bosna Hersek'le yarın yapacağı maç için başkent Saraybosna'ya geldi. Milli Takım kafilesi havaalanında coşkulu bir şekilde karşılandı. Çoğunluğunu Saraybosna'da öğrenim gören öğrencilerin oluşturduğu yaklaşık 100 kadar Türk, çiçeklerle karşıladıkları Millilere moral verdi. Sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkarılan Tümer, Emre ve Gökhan Ünal kafilede yer almadı. Oteline yerleşen Milli Takım, bu akşam maçın yapılacağı Asım Ferhatoviç Stadı'nda son idmanını yaparak kampa girecek.
Bosna Hersek cephesi, maç öncesi ibrenin Ay-Yıldızlılar'dan yana olduğu görüşünde. Teknik direktör Fuad Muzuroviç, "Maçın favorisi Türkiye. Bizimse son maçlarda çıkışımız var, devam etmek istiyoruz" dedi. Bir dönem İstanbulspor ve Antalyaspor forması giyen Vedin Musiç ise Türkiye'nin gruptaki en kaliteli takım olduğunu söyledi. (Spor Servisi)