Abdurrahim Albayrak hakkında şok iddia!

Abdurrahim Albayrak hakkında şok iddia!
Abdurrahim Albayrak hakkında şok iddia!
Galatasaray'da 2 ay önce dönemin Başkan Yardımcısı Dursun Özbek'i arayıp, "Takıma 4 milyon Euro ödememiz lazım" diyerek para isteyen Abdurrahim Albayrak'ın, paranın temin edilmesinin ardından futbolculara, "Çocuklar paralarınızı bankaya yatırdım" dediği iddia edildi. Bu yüzden ikilinin arasının açıldığı ve kupa törenindeki krizin yaşandığı belirtildi.

Galatasaray 'ın Türk Telekom Arena'daki şampiyonluk kutlamalarında saha içindeki sahneye davet edilmediği için Ali Dürüst ile birlikte Sportif A.Ş.'deki görevinden istifa eden Abdurrahim Albayrak hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Cihat'ın Sneijder hayali gerçek oldu

ALBAYRAK: ÇOCUKLAR PARANIZI YATIRDIM!

Sabah 'ın haberine göre; iki ay önce Özbek'i arayan Albayrak, "Dursun Başkanım takıma 4 milyon Euro ödememiz gerek. Çocukları motive etmekte zorlanıyorum. İki gün içinde paralarını ödeyeceğimize dair söz verdim" dedi. Bunun üzerine "İki gün içinde halledeceğim" yanıtını veren Özbek, iki gün sonra müjdeyi verir: Paralar ödendi.

Bunu duyan Albayrak, soluğu Florya'da alır ve "Çocuklar paralarınızı bankaya yatırdım" der ve bu söz Özbek'in kulağına gider. Özbek, ilk yönetim kurulu toplantısında Albayrak'a çıkışır ve "Parayı biz yatırdık ama sen Florya'da farklı konuşmuşsun" der. Albayrak kendisini savunmaya çalışsa da Özbek ikna olmaz ve "Konu kapanmıştır" şeklinde konuşur.

MELO 'PARALARIMIZI ALBAYRAK ÖDÜYOR' DEMİŞTİ

İki ay sonra takım şampiyonluk kupasını kaldırırken oyunculara madalyasını yeni başkan Dursun Özbek takar, Albayrak ne sahneye davet edilir ne de kutlamalarda adı geçer.

Takımın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, önceki gün, "Abdurrahim Albayrak bizim paralarımızı ödüyor" diyerek, Başkan Özbek'in kulağına giden iddiaları doğrulamıştı.

Galatasaray'da Felipe Melo depremi!