Abdurrahim Albayrak kimseyle konuşmuyor

Abdurrahim Albayrak kimseyle konuşmuyor
Abdurrahim Albayrak kimseyle konuşmuyor
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, 3 gündür telefonlarını açmıyor.

Sarı-kırmızılı kulüpte Ekim 2014'te yapılan kongrede başkan seçilen Duygun Yarsuvat'ın listesinden başkan yardımcısı olarak yönetime giren Abdurrahim Albayrak, son günlerde büyük bir kırgınlık yaşıyor.

Göreve geldikten sonra özellikle Hamza Hamzaoğlu hamlesiyle takımın yeniden şampiyonluk yarışına girmesinde büyük rol oynayan ve gecesini gündüzünü Galatasaray 'a adayan Albayrak, geçtiğimiz cumartesi günü yapılan mali genel kurulda üyelerin kendisine yaptığı ağır eleştiriler karşısında suskun kalan yönetim kurulu arkadaşlarına kırıldı.

İbra oylamasını bile beklemeden salondan aynlan sarı-kırmızılı yöneticinin, 3 gündür telefonlarını açmadığı ve hiç kimseyle konuşmadığı öğrenildi.

HER ŞEY GALATASARAY İÇİN

Bir hayli moralsiz olan ve yakın çevresine tek amacının sezon sonunda takımı şampiyon görmek olduğunu söyleyen Galatasaray Başkan Yardımcısı, Mayıs ayında yeni seçilecek yönetimde yer alıp almama konusunda kararsız. Albayrak'ın bu yaşananlann ardından kendisini yönetiminde görmek isteyen başkan adaylarına net bir cevap vermek için bir süre daha bekleme kararı aldığı kaydedildi. ( Habertürk )