Abdurrahim Albayrak'tan Hamit ve Melo açıklaması

Abdurrahim Albayrak'tan Hamit ve Melo açıklaması
Abdurrahim Albayrak'tan Hamit ve Melo açıklaması
Abdurrahim Albayrak, bugün bazı gazetelerde yer alan 'Hamit ve Melo fedakarlık yaptı, ücretlerinde indirim istediler' haberlerini yalanladı.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, NTVSpor'a telefonla yaptığı açıklamada aralarında Hamit ve Melo'nun olduğu bazı futbolcuların, fedakarlık göstererek ücretlerinde indirim yapılması için yönetime başvurduğu şeklindeki iddiaların gerçek olmadığını açıkladı. Bugün bazı gazetelerde bu iki oyuncunun yönetime başvurduğu ve ücretlerinde indirim istediğine dair haberler yer almıştı.

Sarı kırmızılı yönetici önümüzdeki hafta oynanacak şampiyonlar ligi'ndeki Anderlecht karşılaşması için de Belçika kulübünün kendilerine 1000 bilet ayırdığını, ancak bu sayının kendileri için kafi gelmediğini ve 300 tane daha bilet talebinde bulunduklarını söyledi. Albayrak ayrıca Dortmund maçında taraftarların çıkarttığı olayları ve Galatasaray'ın aldığı 70 bin Euro cezayı da hatırlatarak taraftarları uyardı: "Önemli olan para cezası da değil. Galatasaray olarak itibarımız zedelendi. Taraftarlarımızdan bu tip olaylardan kaçınmalarını rica ediyorum."