Abdurrahim Albayrak'tan tartışılan hareket!

Abdurrahim Albayrak'tan tartışılan hareket!
Abdurrahim Albayrak'tan tartışılan hareket!
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlu Muhammet'i Snejder ve Melo ile tanıştırırken yaptığı el hareketleri büyük tartışma yarattı.

RADİKAL - Galatasaray 'ın bugün yaptığı antrenmana, geçtiğimiz 31 Mart'da Çağlayan Adliyesi'ne yapılan saldırıda şehit olan savcı Mehmet Selim Kiraz'ın oğlu Muhammet de geldi.

Ziyaretin gerçekleşmesini sağlayan Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın, Muhammet'i Hollandalı Wesley Sneijder ve Brezilyalı Felipe Melo ile tanıştırırken yaptığı hareketler sosyal medyada çok tartışıldı.

Muhammet'in bakışları arasında gerçekleşen bu hareketlerle ilgili olarak Twitter ve Facebook'ta yüzlerce mesaj paylaşıldı. (Hürriyet)

 

 


  http://www.radikal.com.tr/134265513426552

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu ne bicim habercilik - charunboke

  hicbirsey anlasilmiyor, ne hareketi yapmis bu adam? neden baska bir kaynaga gitmek zorundayim ogrenmek icin? illa ki videosunu bulup izlemem mi lazim? resimden de birsey anlasilmiyor.

  takla atmasını iyi bilen - bablisok

  Büyük bir spor klubünde yöneticisin ama meramını anlatacak kadar dil öğrenememişsin.yazıklar olsun.tarzanca konuşursan bu duruma düşersin.bunları bırak da git kendi özel işlerini yap.galatasaraylıların hayatından çık ve onları meşgul etme