Açılışı 'nöbetçi' yaptı

Açılışı 'nöbetçi' yaptı
Açılışı 'nöbetçi' yaptı
Fenerbahçe'nin 'nöbetçi golcü' olarak bilinen oyuncusu Semih Şentürk, Doğubayazıt'ta izdihama neden oldu.

Yusuf İBA / DOĞUBAYAZIT (DHA) - Tarihi İshakpaşa Sarayı yolu üzerinde yapılan Santra Halı saha ve Fenerbahçe Futbol Okulu'nun açılışı, Semih Şentürk tarafından yapıldı.

"Bu Galatasaray Kadıköy'de..."


Dün akşam uçakla Iğdır Havaalanı'na gelen tecrübeli futbolcu, karayoluyla Doğubayazıt'a geçti. Açılışın yapılacağı alana gelen Semih Şentürk, Doğubayazıt Kaymakamı Karahan Daştan, BDP Doğubayazıt ilçe Başkanı Cemil Rızaoğulları, Fenerbahçe eski as Başkanı Ahmet Eraslan ile hayranları tarafından karşılandı. Taraftarların yoğun tezahüratları arasında sahaya geçen Semih'ten imza almak isteyenler izdihama neden oldu. Kaymakam Karahan Daştan ile birlikte açılışı yapan Semih Şentürk daha sonra sahaya çıktı ve Fenerbahçe spor okulundaki çocuklarla birlikte top koşturdu.

İSHAKPAŞA SARAYINI BEĞENİP, ÇÖZÜM SÜRECİNİ DESTEKLEDİ

Açılışın ardından İshakpaşa Sarayı'na geçen Semih Şentürk, "İnşallah burada Fenerbahçe'mize güzel yetenekler yetişir. Çözüm sürecinin bölgeye yaradığını gördüm. Ağrı'yı gördüm, Iğdır'ı şimdi de Doğubayazıt'tayım. İshakpaşa Sarayı gerçekten güzel. Göstedikleri ilgiden dolayı bütün Doğubayazıt halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Saray gezisi sonrası golcü futbolcu, havayoluyla Iğdır'dan İstanbul 'a döndü.

Ali Şen'den Aydınlar'a açık destek