'Adı Bilal değil, unutalım...'

'Adı Bilal değil, unutalım...'
'Adı Bilal değil, unutalım...'
Galatasaray'ın eski futbolcusu ve antrenörü Hasan Şaş, sarı-kırmızılı takımın deplasmanda Atletico Madrid'e 2-0 yenildiği karşılaşmayı değerlendirdi.

Yorumcu Hasan Şaş'ın maç sonu açıklamaları şöyle:
"Atletico Madrid'in en büyük silahlarından birisi taçlar, duran toplar. Duran toplar şampiyonluğu getirmişti. İlk golde hep stoperler konuşur ama ön liberolar da önemlidir. Ön liberolardan birisi oraya girebilse. Ön liberonun adı Bilal Kısa değil. 'Unutalım' diyoruz ama Felipe Melo geliyor akıllara.

Şampiyonlar Ligi'nde bugüne kadar çok maç oynadım ama böylesini görmedim. Amatör ruhunuz ön plana çıkmazsa o zaman saha içinde çok silik kalıyorsunuz. Rakip takım neredeyse terlemeden bir maç bitiriyor. Bu çok acı. Bunları acı duyarak konuşuyoruz.

Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!

Galatasaray'da öyle bir şey oluşmuş ki sanki ligde 8. sırada. Herkesin ruh hal bozuk. Bu maçta belki yenemezdi. Atletico bu sahada istediği rakibi yener. Galatasaray'da oyuncular bir reaksiyon gösteremedi.

Maçın başında Sabri önde, orta sahayı tutacağız, mücadeleye gireceğiz dedik. Ama maç bitince bakıyoruz 25 tane Muslera'ya gelen pozisyon var. Mustafa Hocayı yoracak bir travma var. Kasımpaşa maçı G.Saray aleyhine olacak bir sonuçla biterse o zaman ligden bile kopabilir.

Galatasaray'ın temel oyuncuları var. Onlar sekteye uğrayınca, kalitesini, büyük oyunculuğunu kaybeder. Chedjou son 3 maçı göz önüne getirelim 7 gol yemiş, bugünkülerle 9 gol yemiş Galatasaray. Konsantrasyonu yüksek bir Chedjou; muhteşem. Galatasaray'ın en büyük oyunu set oyunudur ama buna da Atletico Madrid izin vermedi."

İyi ki varsın Muslera!