Adnan Öztürk'e otoparkta taciz!

Adnan Öztürk'e otoparkta taciz!
Adnan Öztürk'e otoparkta taciz!
Galatasaray'da 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacak seçim öncesi adaylıktan çekilen Adnan Öztürk konusunda çarpıcı bir iddia gündeme geldi.

Sarı-kırmızılı camiaya yakınlığıyla bilinen gazeteci Gökmen Özdemir, Galatasaray Kulübü'nün 2015 yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'ndan Adnan Öztürk'ün taciz edildiğini ileri sürdü.

Malaga'nın çılgın Amrabat planı

"O OYLARI SANA BİZ KAZANDIRDIK"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Gökmen Özdemir, "Adnan Öztürk 10 gündür rahatsız, kulağından da ameliyat oldu. Mali genel kuruldan sonra Lütfi Kırdar'ın aşağıdaki otoparkında çok ciddi bir tacize maruz kaldı. Taciz eden ismi de söyleyeyim; Ahmet Ocaklı" ifadelerini kullandı.

Gazeteci Özdemir, "Ahmet Ocaklı, Öztürk'e 'Geçen seçimde o kadar oyu kendin aldığını mı düşünüyorsun? O oyları sana biz kazandırdık, ama sen bizi yok saydın. Kendi başına o kadar oy alabileceğini mi düşünüyorsun?' dedi. Konuşmaları ben burada kibar anlatıyorum. Olay bayağı oktavlı bir şekilde gelişiyor. Öztürk O günden beri düşünüyordu. Oylar Ocaklı'nın ekibiyle gelmişti. Şimdi ise o ekibin hepsi Dursun Özbek ile hareket ediyor" şeklinde konuştu.

Galatasaray'da seçim tarihi açıklandı